Firma Szykowny Dom

Pole Lnu

Szykowny Dom jest firmą działającą od 2009 roku. Zajmujemy się głównie projektowaniem, realizacją i sprzedażą tekstyliów do wnętrz, ale realizujemy również zamówienia dla firm (patrz. Oferta dla firm).

Działamy w oparciu o własne projekty wzornicze, najlepsze tkaniny oraz wysoką jakość wykonania. Firma prowadzi sklep internetowy Szykowny Dom, który jest internetową galerią z unikatowymi rzeczami. Oferujemy tradycyjne wyroby w nowoczesnym wydaniu, pasujące do każdego wnętrza.

Tworząc nasze obrusy staramy się podążać za najnowszymi trendami. Przyglądając się uważnie panującym trendom w modzie wnętrzarskiej, ale również odzieżowej. Z doświadczenia wiemy, że jedno i drugie ma na siebie ogromny wpływ.

Głównymi materiałami, z których wykonujemy nasze produkty są naturalne tkaniny: lniane, lniano-bawełniane lub bawełniane.

Z tych tkanin tworzymy przede wszystkim obrusy lniane, bieżniki na stół, serwetki, nakładki. Dostępne są one w różnych rozmiarach, kształtach i ciekawych kolorach. Dodatkowo w naszych produktach można spotkać produkty tekstylne do kuchni (ścierki lniane, woreczki lniane, mieszki na pieczywo) oraz pościel lnianą.

Ponadto firma oferuje lnianą konfekcję stołową ręcznie zdobioną mereżkami oraz koronkowe obrusy i serwety wykonane na szydełku.

Z własnego doświadczenia wiemy, że oprócz pięknych obrusów na naszych stołach często potrzeba jeszcze dodatkowych dekoracji. Dlatego też w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo również dekoracje do domu. Oferujemy starannie wybrane różnego rodzaju świeczniki, figurki, wazony, zegary, lampiony i latarenki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Sławomira Michałowska
Szykowny Dom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *