Oferta dla firm

Jako producent obrusów proponujemy Państwu współpracę w zakresie naszej oferty. Projektujemy i realizujemy zamówienia zgodne z indywidualnymi wytycznymi. Oferowane przez nas produkty to nie tylko obrusy lniane, ale również bieżniki, serwetki, pościel, narzuty czy zasłony.

Zapraszamy do współpracy właścicieli i menadżerów pensjonatów, hoteli, restauracji oraz kawiarni. Zaprojektujemy i uszyjemy dla Państwa konfekcję stołową, czy kuchenną. Zadbamy o odpowiedni wystrój Waszych pokoi w wyroby tekstylne.

Nietypowe zamówienia to nasza specjalność.

Dla firm i agencji szukających ciekawych, oryginalnych prezentów dla swoich klientów, kontrahentów i gości proponujemy nasze wyroby w różnych zestawieniach.
Oferujemy również możliwość dodania na opakowaniach lub bezpośrednio na wyrobach wyhaftowanych lub nadrukowanych indywidualnych znaków firmowych, typu: monogramy, herby, logo itp.

Prowadzimy również sprzedaż hurtową dla firm i sklepów wszystkich wyrobów z naszej oferty. Jako producent obrusów, bieżników, serwetek oraz innych produktów konfekcji stołowej nasze cenybardzo konkurencyjne.

Przykłady zleconych nam zamówień możecie Państwo obejrzeć w zakładce – Nasze realizacje lub obejrzeć produkty w regularnej sprzedaży w naszym sklepie internetowym.

Gorąco zachęcamy do kontaktu w celu zapytania o ofertę lub ustalenia szczegółów ewentualnej współpracy.

Serdecznie zapraszamy!

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Typ zapytania

Treść wiadomości